Virtuální kancelář Ostrava

Žádná obchodní společnost nemůže existovat bez sídla. Sídlo firmy je zapsáno v obchodním rejstříku. Podnikatel, který často mění adresu svých provozoven nebo kanceláří, musí opakovaně žádat o změnu sídla firmy v obchodním rejstříku. Pokud však se chce administrativním krokům spojeným s vyřizováním změn v obchodním rejstříku podnikatel vyhnout, může využít virtuální sídlo firmy. Na trhu jsou odborné firmy poskytující výhodně virtuální sídlo pro společnosti, které to potřebují. Virtuální sídlo společnosti je trvale zapsáno v obchodním rejstříku a na veškerých firemních obchodních dokumentech jako jsou formuláře, objednávky, obchodní dopisy, faktury a vizitky jejích jednatelů.

Nemovitost, v níž je virtuální sídlo firmy umístěno, pak je vybavena administrativním personálem, který poskytuje služby virtuální kanceláře. Např. virtuální kancelář Ostrava zahrnuje označení jménem firmy, poštovní schránku pro příjem pošty a informování klienta o došlé poště prostřednictvím e-mailu.

Služba virtuální kancelář Ostrava je užitečná zejména pro podnikatele ze severomoravského regionu, kteří mají zájem o snížení nákladů za pronájem vlastní kanceláře, nechtějí si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář, záleží jim na profesionální firemní image nebo mají např. v plánu krátkodobý podnikatelský projekt.

Kontaktujte nás: [email protected]